На жаль, ми не знайшли
Спробуйте змінити пошуковий запит або оберіть область чи населений пункт зі списку
«Створення тісної та ефективної співпраці між владою та бізнесом є запорукою успішного розвитку регіону. Україна активно рухається до міжнародних стандартів ведення бізнесу. Активна соціальна позиція бізнесу забезпечує захист інтересів та прав споживачів, турботу про навколишнє середовище, благодійність, взаємодію з різними категоріями населення. 8 вересня Київська обласна державна адміністрація та провідні оператори мобільного зв’язку України підписали Меморандум про співробітництво і зараз спільно з Vodafone Україна ми презентуємо перший спільний проєкт метою якого є промоція туризму сільською місцевістю», – зазначив Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.
«Реагуючи на ситуацію з туризмом в умовах епідемії COVID-19, ми вирішили поставити на чільне місце безпеку, малолюдний туризм та підтримку і розвиток підприємницької діяльності в сільській місцевості. Окрім того, саме зараз в Україні йде чергова технологічна революція. Це революція цифрової рівності міст та сільських регіонів – запуск 4G в селах. Тому ми зміщуємо фокус на залучення мандрівників до українського села. Ми вдячні Київській обласній адміністрації за співпрацю та запрошуємо інші регіони долучитись до наповнення та розвитку проєкту Find&Follow», – додала генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.
Нові туристичні маршрути простягаються у Києво-Святошинському, Броварському, Обухівському, Володарському, Макарівському, Богуславському районах та у Чорнобильській зоні відчуження. Серед цікавинок – Змієві вали, страусина ферма, виноробня та кінний клуб, музеї українського села, історії та відомої письменниці і перекладачки Марка Вовчка. А вражаючі краєвиди біля Богуславського гранітного оголення та з гори Тотоха залишать незабутні спогади та багато фото у смартфоні.
Окрему увагу у маршрутах Київщиною відведено подорожам до орнобильської зони відчуження, адже потрапити до неї можна лише отримавши пропуск через туристичного оператора або Державне агентство України з управління зоною відчуження. Відвідувати зону можна лише у супроводі екскурсовода. На сторінках маршрутів окрім опису локацій зазначені правила відвідування зони відчуження та необхідні контакти.
Загалом маршрути Village Routes розраховані на 1-2 дні. Кожен маршрут містить детальний опис локацій, контактну інформацію, геолокацію кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування, проживання. Це допомагає туристу швидко та легко орієнтуватись в нових умовах та приймати рішення, а також ретельно планувати подорож. Пропозиції щодо турів будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для досвідчених туристів, які шукають нових вражень. Детальніше – на сайті проєкту https://findandfollow.com.ua.
Щотижня перелік маршрутів у кожній з областей доповнюється. Vodafone розширює географію туристичних локацій відповідно до розгортання 4G (LTE 900 МГц) мережі саме у сільській місцевості, яка вкрай потребує допомоги в розвитку інформаційної інфраструктури задля покращення туристичної привабливості регіону та підтримки місцевого бізнесу.
Завдяки новому туристичному напрямку Village Routes в рамках власного проекту Find & Follow Vodafone пропонує українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю, що є прийнятною альтернативою в умовах поширення COVID-19.
Find & Follow
У 2015 році Vodafone запустив власний туристичний проект Vodafone Smart Routes. Це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам'яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам'яток, кам'яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.
У 2020 році Vodafone змінив назву туристичного проєкту на Find & Follow та запустив новий напрямок – Village Routes – для малолюдних подорожей сільською місцевістю. Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Одеської, Вінницької, Чернівецької, Хмельницької, Житомирської та Київської областей.