loading

Введіть, будь ласка, Ваші контактні дані, ми Вам зателефонуємо

Ваш запит успішно відправлено

Ваші контактні дані

Ім’я:
Телефон:

Потрібна допомога?

Ми зібрали для Вас відповіді на всі актуальні питання в розділі "Підтримка"

Перейти до розділу "Підтримка"
Канали та послуги

Канали та послуги

  • Світові прем’єри популярних фільмів та серіалів
  • Прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій
  • Батьківський контроль
  • Обране
  • Субтитри і звукові доріжки
Вартість та підключення

Вартість та підключення

Вартість пакета – 119 грн/30 днів.

Для активації пакета «AMEDIATEKA» надішліть безкоштовне SMS із текстом «1» на номер 30030

Або просто натисніть


 Підключити пакет 

Умови надання

Умови надання

Послуга надається на основі передплати пакета на 30 днів з моменту підключення і до самостійного відключення. Для відключення пакета «AMEDIATEKA» надішліть SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30030 (повідомлення безкоштовне).

Підписка автоматично подовжується кожні 30 днів, з абонентського рахунку списується 119 грн за 30 днів користування послугою. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 5,5 грн, підписка подовжується на 1 день. Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджітал Скрінз».

Якщо у вас підключена, але не оплачена ця послуга, то після поповнення рахунку на суму, достатню для оплати доступу на 30 днів або на 1 день, списання здійснюється не миттєво, а протягом дня. Щоб користуватися послугою відразу після поповнення рахунку, вам необхідно спочатку деактивувати її, відправивши СТОП на 30030, а далі знову активувати, відправивши 1 на 30030

Для користувачів, які підключили пакет до 14.02.2020
open

Для користувачів, у яких пакет був активований до 14.02.2020, підписка автоматично подовжується кожні 7 днів, з абонентського рахунку списується 28 грн за 7 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 5 грн, підписка подовжується на 1 день.

Для відключення пакета «AMEDIATEKA» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30032 (повідомлення безкоштовне).

Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги - ТОВ «Діджитал Скрінз».

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111  — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111  — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.

Потрібна допомога? Відкрийте чат