Skip to content
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Допоможіть зробити сайт кращим Відповісти на 2 запитання

Чи порекомендуєте ви сайт Vodafone друзям та знайомим?

точно не буду рекомендувати
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
точно порекомендую
0 - точно не буду рекомендувати
10 - точно порекомендую
Будь ласка, вкажіть основні причини вашої оцінки:
Що, на вашу думку, нам потрібно поліпшити?
Vodafone plans

Пакет Ефір

З 03.01.2020 пакет «Ефір» закривається для нових підключень. Для тих, хто підключив пакет до 03.01.2020, умови залишаються без змін.

Послуга Vodafone TV надає своїм абонентам можливість дивитися популярні телеканали, в тому числі в HD-якості, в режимі реального часу, фільми з каталогу і слухати радіостанції без плати за інтернет-трафік.

Перелік доступних відео, телеканалів і радіостанцій регулярно оновлюється.

Пакет «Ефір» – це:

 • Великий вибір телеканалів:
  1+1, Интер, Індиго, СТБ, ICTV, Новый канал, ТЕТ, Украина, НЛО TV, 34 канал, 112 Украина, 112 Украина HD, НТН, UA: Перший, Беларусь 24, ЦК, Прямий, Прямий HD, Мега, Эспрессо TV, Эспрессо TV HD, 24. Телеканал новостей, Униан ТВ, Deutsche Welle, France24, ZIK, ZIK HD, News One, UA | TV, ATR, Enter-фильм, 2+2, К1, К2, Сонце, Zoom, Черноморское ТРК, Эскулап, Рада, Громадське ТВ, Первый деловой, Правда ТУТ, Телесвит, Винтаж ТВ, KBS, Настоящее время, Культура
 • Трейлери кінофільмів
 • Прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій
 • Телепрограма
 • ТВ-пауза
 • ТВ-запис (7 діб)
 • Батьківський контроль
 • Обране
 • Субтитри і звукові доріжки

Для користувачів, у яких пакет був активований після 01.07.2019, підписка на пакет «Ефiр» автоматично подовжується кожні 30 днів, з абонентського рахунку списується 59 грн за 30 днів. Якщо коштів на рахунку абонента недостатньо, здійснюється списання коштів у розмірі 2,50 грн, підписка подовжується на 1 день.

Послуга надається з моменту підключення на основі часткової передплати пакета на 7 днів до самостійного відключення. Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, за умови першої активації пакета «Ефір». Для відключення пакета «Ефір» надішліть SMS із текстом «СТОП» або «STOP» на номер 30040 (повідомлення безкоштовне).

Вартість пакетів Vodafone TV вказана з урахуванням ПДВ і ПФ. Якщо ви використовуєте додаток Vodafone TV в роумінгу, обсяг переданих даних додатково тарифікується згідно з Вашим тарифом за послугою «Мобільний Інтернет роумінгу». Послуга доступна для використання тільки на території України. Виконавець послуги – ТОВ «Діджитал Скрінз».

Детальну інформацію щодо тарифів, акцій, вартості та умов надання послуг можна отримати за телефонами:
111 — безкоштовно з мобільного Vodafone Україна в Україні;
0800 400 111 — для абонентів інших операторів України (безкоштовно з будь-якого номера в Україні).
ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, у реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій №1.